...

Film animowany

Jeżeli trzymać się raportów, to jedna sekunda filmu animowanego mówi więcej niż 24 000 słów. Być może dlatego powinieneś wypróbować tą formę reklamy. Współpracując, znajdziemy najlepszy sposób na to, jak wprawić Twój przekaz w ruch — nadać mu dynamiki i dobrze przedstawić najbardziej potrzebne informacje na temat Twojej marki. Film animowany, to moc!

Odtwórz wideo
film reklamowy, studio filmowe

sposoby na wykorzystanie animowanego filmu w Twojej firmie:

Agencja kreatywna

Film wizerunkowy- dzięki niemu możesz w zwięzły i angażujący uwagę odbiorcy sposób pokazać dosłownie wszystko! Skuteczne filmy wizerunkowe mogą pełnić różne funkcje np.  przedstawisz się klientom,  przybliżysz wartości firmy, zaprezentujesz mocne strony biznesu inwestorom. Spróbuj to zrobić za pomocą filmu animowanego. 

Agencja kreatywna

Film reklamowy – kluczem do sukcesu jest jednak stworzenie reklamy, która będzie na tyle wyjątkowa, że zaangażuje widza i oderwie go od innych zajęć. Wybierając animowany film reklamowy, zostawisz konkurentów w tyle i wysuniesz się na prowadzenie w wyścigu po sukces!

Film wizerunkowy

Explainer video –  pozwala na pokazanie każdego zagadnienia, niezależnie od Twojej grupy docelowej i profilu działalności. Nawet najbardziej skomplikowane i innowacyjne produkty, na przykład te z dziedziny kryptowalut czy sztucznej inteligencji, można łatwo wyjaśnić i przedstawić w przejrzysty sposób korzystając z języka obrazu.

Film animowany jaki możemy wspólnie zreaizować:

Odtwórz wideo

W czym pomoże Ci...

Film animowany

Poznaj klika rzeczy, które pomogą w Twoim biznesie. Przekonaj się, że inwestycja w video się po prostu opłaca!

Wytłumaczy bardzo skomplikowane procesy

Film animowany potrafi w wyjątkowo przystępny sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane procesy. I będzie to o wiele tańsze niż praca na planie zdjęciowym.

Opowiada historię, która budzi emocje

Przedstawienie suchych faktów nie jest w stanie wpłynąć na sprzedaż równie skutecznie, jak opowieść nacechowana emocjonalnie. Taka historia może bawić, wzruszać czy motywować, wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć i do czego zachęcić klienta.

Zwróci uwagę klienta

Animacja bardzo zwraca uwagę potencjalnych klientów, dzięki niej zaskoczysz oglądających. Może być to np. rzucająca się w oczy kolorystyka, zabawna opowieść czy chwytliwy slogan. Animacja daje dużą swobodę twórczą i umożliwia stworzenie reklamy jedynej w swoim rodzaju.

Oferuje dużo więcej możliwości

Animowana reklama spełnia dokładnie te same zadania, co spoty reklamowe wykorzystujące standardowe materiały filmowe, oferuje jednak dużo więcej możliwości. Dlaczego? Ponieważ narzuca nam mniej ograniczeń — stosując animację, nie musimy poruszać się w granicach wyznaczonych przez logikę czy fizykę, możemy opowiedzieć dowolną historią dokładnie tak, jak sobie to wyobrazimy.

Z nami znasz wstępne koszta już na początku współpracy...

Film do 30 sekund

3900 ZŁ

+ VAT
Film 60 sekund

5900 ZŁ

+VAT
Film do 90 sekund

8900 ZŁ

+ VAT

*Każdy  z pakietów możesz dowolnie przebudować do swoich potrzeb.

Chcesz puścić wodzę fantazji? Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego
i dopasowanego do siebie? Odezwij się, a stworzymy personalizowaną wycenę pod Twoje unikalne potrzeby!

Film wizerunkowy

Chcesz stworzyć coś razem z nami?

Zostaw maila, a skontaktujemy się aby omówić szczegóły. 

Umów się na bezpłatny audyt

I porozmawiaj z nami o tym jaki rodzaj video najlepiej sprawdzi 

się przy budowaniu Twojej marki.

Spotkanie potrwa 15 minut i jest całkowicie darmowe.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.