...

Podcasty i Videocasty

Podcasty to przyszłość i każdy ich słucha. Macie swoje ulubione podcasty do jazdy samochodem? – My też! W końcu nie wymagają uważnego oglądania ekranu ani czytania, dzięki czemu „pochłaniamy” je w dużych ilościach. Tu jest ich SIŁA i jednocześnie powód tak skutecznego docierania do odbiorców. Badania wskazują na coraz szybszy wzrost popularności podcastów oraz coraz większy udział reklam w nich obecnych. Konsumpcja podcastów i videocastów rośnie z miesiąca na miesiąc a już teraz z raportów Krajowego Instytutu Mediów wynika, że podcastów słucha aż 69% Polaków w wieku 16-44 lata. 2/3 badanych akceptuje obecność reklamy produktu czy usługi w podcastach (raport Tandem Media).

Podcasty i Videocasty
Odtwórz film na temat Podcasty i Videocasty
film reklamowy, studio filmowe

Powody, dlaczego podcasty są jednym z najlepszych „boosterów” marketingu Twojej organizacji lub firmy:

Agencja kreatywna

Jako odbiorcy treści w Internecie coraz częściej zasłuchujemy się w dłuższe programy o interesującej nas tematyce. Podcastów można słuchać wszędzie i to jest ich siła – sam proces dotarcia do odbiorcy jest nienachalny i jeśli wyniesie on z podcastu wartość, będzie świadomie godził się na reklamę marki w materiale, nie mając przy tym negatywnych skojarzeń.

Agencja kreatywna

Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, które i tak na co dzień wykorzystujesz, budujesz swój autorytet w sieci i wzmocnisz swój wizerunek. Twoi odbiorcy w jednej chwili staną się Twoimi klientami, bo gdy w końcu będą szukać usługi, jaką ty i Twoja konkurencja oferujecie. Finalnie wybiorą właśnie Ciebie – głównie dzięki temu, że będziesz mieć ich zaufanie. W tym wyścigu masz pozycję lidera w przedbiegach. 

Film wizerunkowy

Siłą podcastu jest to, że może być słuchany wszędzie, ale kiedy każdego dnia siadamy po pracy w domowym zaciszu. Przywykliśmy do treści wizualnych, chcemy oglądać! Kiedy jest taka możliwość nie zabieraj jej swoim odbiorcom. Postaw też na obraz! Dzięki temu klient ma szansę Cię lepiej poznać. Nadając twarz swojej marce, pogłębiasz zaufanie i wzmacniasz prestiż całego przedsięwzięcia związanego z nagrywaniem videocastów – w końcu tworzysz swoją małą telewizję.

Przykłady podcastów/ videocastów, jakie możemy wspólnie zrealizować:

Odtwórz wideo

W czym pomoże Ci...

Podcasty

Przekonaj się, że podcasty i videocasty to przyszłość każdego dobrego marketingu. Ten pociąg już ruszył i lepiej go nie przegapić!

Wizerunek ekspertów w swojej dziedzinie

Niezależnie na kim chcesz zrobić wrażenie: klientach, inwestorach, czy kontrahentach - podcasty to rodzaj najbardziej współczesnej wizytówki, która świadczy o Tobie, jeszcze nim dojdzie do kontaktu z przyszłym klientem.

Wzbudzi zaufanie

Pewnie znasz firmy, które proponują podobne rozwiązania lub produkty do Twoich. Dlaczego klient ma wybrać akurat ten pochodzący od Ciebie? Jeśli Cię pozna i przekona się, że wie o czym mówisz, będzie Ci ufał i wybierze właśnie Twój produkt.

Zwiększy rozpoznawalność marki

Każdy raport jasno mówi, że promowanie marki przez cykliczne formy publicystyczne takie jak podcasty czy videocasty, znacząco zwiększa świadomość marki wśród klientów.

Dotarcie do niewiarygodnie szerokiej grupy odbiorców

Podcast i videocast możesz wykorzystać na wielu platformach, zarówno oferujących osadzanie materiałów video jak Youtube, Facebook, Linkedin, jak i we wszelkich serwisach podcastowych skierowanych tylko do słuchaczy.

Z nami znasz wstępne koszta już na początku współpracy...

Cena za 1 dzień zdjęciowy 3 odcinki

2900 ZŁ

+ VAT
Cena za 1 dzień zdjęciowy 4 odcinki plus 1 kamera

6900 ZŁ

+VAT
Cena za 1 dzień zdjęciowy 4 odcinki plus 3x kamera

8900 ZŁ

+ VAT

Każdy z wariantów może być dopasowany pod kątem Twoich Potrzeb. Dodatkowo  możesz go rozbudować o:

– Studio lub inna przestrzeń do nagrań

– Dodatkowy mikrofon

– Dodatkowa kamera

– Montaż dodatkowych materiałów

– Napisy lub lektor w dowolnym języku

– Dodatkowe elementy scenograficzne/ oświetlenie

Chcesz puścić wodzę fantazji? Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego
i dopasowanego do siebie? Odezwij się, a stworzymy personalizowaną wycenę pod Twoje unikalne potrzeby!

Film wizerunkowy

Chcesz stworzyć coś razem z nami?

Zostaw maila, a skontaktujemy się aby omówić szczegóły. 

Umów się na bezpłatny audyt

I porozmawiaj z nami o tym jaki rodzaj video najlepiej sprawdzi 

się przy budowaniu Twojej marki.

Spotkanie potrwa 15 minut i jest całkowicie darmowe.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.