...

Studio filmowe

Własne studio filmowe – myślałeś kiedyś o nim?  Pewnie nie, ale jeśli tworzysz lub zamierzasz tworzyć dużo materiałów wideo z pracownikami, współpracownikami czy też ze swoim udziałem, własne studio może bardzo napędzić działanie Twojego marketingu! Dlaczego?

Pomyśl tylko – własne, regularnie publikowane treści podbijające Cię w algorytmach;  profesjonalne sesje nowych pracowników na specjalnej ściance foto; czy rozmowy z zaproszonymi gośćmi i kontrahentami we wspólnych wywiadach, które wylądują na Twoich firmowych Social Mediach. Ale co najważniejsze –  to wszystko w Twoim własnym studio! To kilka z cyklicznych działań, jakie duże firmy standardowo podejmują w ramach marketingu, a jakie Ty możesz  w większości realizować we własnym zakresie.  I to w cenie niższej niż wartość średniej klasy samochodu, a te są często obowiązkowe na liście firmowych zakupów! 

Wiemy, czego na co dzień potrzebują firmy, dlatego uważamy, że dobrze zaplanowana przestrzeń do realizacji materiałów audiowizualnych to przyszłość każdej firmy zatrudniającej przynajmniej kilkadziesiąt osób.

Studio Filmowe
Odtwórz film na temat Studio Filmowe
film reklamowy, studio filmowe

rzeczy jakie zyskujesz tworząc własną i niezależną przestrzeń do nagrań:

Agencja kreatywna

Możliwość realizacji nagrań na wszystkie dostępne Social Media – niezależnie od dostępności zewnętrznych ekip i sprzętu. Bez zbędnych kosztów po stronie podwykonawców  i wypożyczalni sprzętu.

 
Agencja kreatywna

Własną w pełni funkcjonalną przestrzeń, która jest przez nas zaprojektowana dokładnie pod Twoje potrzeby marketingowe, z uwzględnieniem identyfikacji wizualnej Twojej marki.

 
Film wizerunkowy

Zwiększenie świadomości marki do poziomu większych firm wydających bardzo duże budżety na wideomarketing; Zdecydowanie większą wiarygodność wśród wszystkich odbiorców oraz prestiż w oczach klientów i kontrahentów.

Przykłady aranżacji studia filmowego:

Odtwórz wideo

W czym pomoże Ci...

Studio Filmowe

Korzyści płynące z własnej przestrzeni dedykowanej pod tworzenie różnych formatów wideo i foto.

Uzyskasz wysoki prestiż w branży

W oczach zarówno klientów jak i konkurencji, Twoja firma w Social Mediach urośnie i będzie wyglądać dużo bardziej profesjonalnie. Użytkownicy w pierwszych sekundach oceniają wielkość i prestiż firmy po wyglądzie ich Social Mediów i ilości dobrych, jakościowych treści. Dzięki studiu łatwo będziesz tworzyć właśnie takie materiały i bez dodatkowych, zewnętrznych kosztów.

Własna kadra

Po prawidłowym przeszkoleniu, wszystkim możesz kierować we własnym zakresie, czyli bezpośrednio, lub przez wydelegowanych przez Ciebie pracowników.

Niezależność działania

To ty planujesz, kiedy i jak powstają treści potrzebne Twojej firmie. W dodatku mając dobrze skonfigurowaną przestrzeń zaspokajasz wszelkie potrzeby na materiały filmowe i graficzne we współczesnym marketingu.

Możliwość rozbudowy i dopasowania

Nie ważne, czy z czasem zaczniesz potrzebować możliwości streamingu, nowej, dedykowanej strefy wideo, czy innej konfiguracji sprzętu i miejsca pod Twoje potrzeby. Stworzymy Twoje miejsce tak, aby rozbudowa czy zmiana zastosowania była możliwa.

3 konfiguracje studia, które są najczęściej wykorzystywane w większych organizacjach:

Wariant 1

Wariant 2

Wariant 3

Chcesz puścić wodzę fantazji? Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego
i dopasowanego do siebie? Odezwij się, a stworzymy personalizowaną wycenę pod Twoje unikalne potrzeby!

Film wizerunkowy

Chcesz stworzyć coś razem z nami?

Zostaw maila, a skontaktujemy się aby omówić szczegóły. 

Umów się na bezpłatny audyt

I porozmawiaj z nami o tym jaki rodzaj video najlepiej sprawdzi 

się przy budowaniu Twojej marki.

Spotkanie potrwa 15 minut i jest całkowicie darmowe.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.